Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Biesowice – Oferty sprzedaży i najmu domów

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Barcino

Barcino(Biesowice + 11 km)

889 000 zł954 m² 931,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Działka 5000m2 z domem i zabudowaniami gospodarczymi, barcino. Przedmiotem oferty jest kompleksowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 5000 m2, z zabudowaniami o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Pokrzywno

Pokrzywno(Biesowice + 16 km)

1 299 900 zł132 m² 9 847,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w stanie deweloperskim w Pokrzywnie na ul. Lubelskiej w zabudowie bliźniaczej, o całkowitej powierzchni 132,40 m2. Bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wrześnica

Wrześnica(Biesowice + 25 km)

420 000 zł235,15 m² 1 786,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 821 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową zabudowaną, położoną w miejscowości Wrześnica.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Barkocin

Barkocin(Biesowice + 21 km)

460 000 zł53 m² 8 679,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:327 m²

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę wyjątkowego domu położonego tylko 200 metrów od jeziora w miejscowości Barkocin na Kaszubach! Prezentujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Nacław

Nacław(Biesowice + 25 km)

389 000 zł109 m² 3 568,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:990 m²

Zabieram Cię do miejscowości Nacław znajdującej się 25 km od Koszalina. Na działce zabudowanej budynkiem dwulokalowym , parterowym z poddaszem użytkowym znajduje się sprzedawany lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Janiewice

Janiewice(Biesowice + 12 km)

235 000 zł103 m² 2 281,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 199 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący | 88 m + poddasze | działka 1200 m | Janiewice k. Sławna Podstawowe informacje Rodzaj nieruchomości: dom wolnostojący Lokalizacja: janiewice, gmina Sławno, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Barkocin

Barkocin(Biesowice + 21 km)

380 000 zł53 m² 7 169,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:293 m²

Domek, który łączy wypoczynek z inwestycją! Urokliwy domek położony w spokojnej okolicy, w otoczeniu kaszubskiej natury. To idealna propozycja zarówno dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Barkocin

Barkocin(Biesowice + 21 km)

399 000 zł48,20 m² 8 278,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:402 m²

Na sprzedaż dom całoroczny w zabudowie bliźniaczej, barkocin, kaszubska Ostoja, 399.000,-PLN Na sprzedaż dom całoroczny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 48,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Sławno

Sławno(Biesowice + 24 km)

600 000 zł160 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 192 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bobrowiczki - dom jednorodzinny w stanie deweloperskim polozony w bliskiej odleglosci trasy ekspresowej S6 , dzieki czemu dojazd do wiekszych miast.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dworek Biesowice

Biesowice,pomorskie

14 930 000 zł1 600 m² 9 331,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:18 005 m²

Na sprzedaż: piękny Pałac z XIX wieku w Biesowicach. Witaj w magicznym świecie luksusu i historii! Przedstawiamy niepowtarzalną okazję nabycia wyjątkowego zespołu.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij